25 Ekim 2015

GARİPSES 40. SANAT YILINI KUTLADI

GARİPSES 40. SANAT YILINI KUTLADI

ramzan garipsesTürk Halk Müziği Sanatçısı Ramazan Garipses 40.sanat yılını kutlayarak içkili restaurtlarda artık sahneye çıkmayacağını  açıkladı.
Esenler kültür merkezinde düzenlenen geceye Türk Halk Müziği sanatçıları Malatyalı İbrahim, Haydar Ulaş, Yaman, Siirtli Özkan, Aydın Aydın, Adıyaman Vakfı Harfhane Grubu, Ahmet Satılmış, İbrahim Harikases, İbrahim Ocak, Gülistan ve Haşim Tokdemir ikilisi’nin yanı sıra Adıyaman sivil toplum kuruluşları ile bir çok davetli katıldı.
Yolcu Yollarda programı ile tanınan Radyo ve Tv Programcısı Yusuf Özpolat’ın sunuculuğunu üstlendiği Garipses’in sanat hayatının 40. yıl gecesinde, özellikle havanın yağışlı olmasından dolayı beklenen katılım sergilenmedi. Ancak birçok sivil toplum kuruluşunun katılımı ve özellikle sanatçıların katılımı memnuniyet verici olarak yorumlandı.
Gecede söz alan Türk Halk Müziği Sanatçısı Ramazan Garipses, salondaki tablonun beklenen tablo olmadığını ve geceye katılanada katılmayanada teşekkür etti.
Kendisine her konuda destek veren Çiğköfteci Ömer Turan’a ve geceye katılan tüm misafirlere ayrı ayrı teşekkür eden Ramazan Garipses, “Önemli olan dostlarımın, arkadaşlarımın ve gerçekten beni yalnız bırakmadığına inandığım sevenlerimin katılmasıdır. Bu da beni memnun etmiştir. Bu vesileyle katılan tüm katılımcılara şükranlarımı sunuyorum”. Şeklinde konuştu.
Garipses, Davetli olduğu halde hiç bir mazeret bildirmeden geceye katılmayan çocukluk arkadaşı Kahtalı Mıçı’ye kırgınlığını belirtti.
Adıyaman ve Malatya’nın tanınmış İş adamlarının yoğun ilgi gösterdiği gecede sahne alan sanatçılar eşliğinde eğlenen konuklar güzel bir gece yaşadılar.
HABER: FERHAT CANBEY/İSTANBUL

Etiketler:

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ