Mikail Sülük Hergün On Köyü Ziyaret Ediyor

Anasayfa Güncel 18 Eylül 2013 Okunma
Mikail Sülük Hergün On  Köyü Ziyaret Ediyor

mikail sülük pütürge 44 copy

Ak Parti Pütürge Belediye Başkan Aday Adayı İşadamı Mikail Sülük, yerel seçimlerle ilgili çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Mikail Sülük, dağ taş demeden beraberindekilerle Pütürge’nin köylerini bir bir geziyor, Köylülerin sorunlarını dinliyor ve kendi projelerini anlatıyor. Aday Adayı Sülük, bugünkü programı doğrultusunda Aliçeri, Alihan, Çamlıdere, Korucak, Kozluk, Soguçlu, Taştepe, Ulutaş, Yandere, Büyüköz, Uzuntaş, Yeşildere, Çığılı ve Üçyaka, gibi köyleri ziyaret ederek vatandaşlarla bol bol sohbet etti.
ALİÇERİLİLER İŞADAMI MİKAİL SÜLÜK’Ü KONUK ETTİLER

AK Parti Pütürge Belediye Başkan aday adayı Mikail Sülük’ü konuk eden Aliçeri Köyü’ndeki vatandaşlar, “Artık iktidarla buluşmanın zamanıdır” şeklinde görüş bildirerek, hizmet kervanına artık Pütürgen’ninde katılması için önümüzdeki seçimlerde oyları AK Parti’ye vereceklerini beyan ettiler.

PÜTÜRGELİLER OLARAK KADERİMİZ KENDİMİZİ BELİRLEYELİM
Karşılıklı sohbetlerin yapıldığı, karşılıklı fikir alışverişinin edildiği toplantıda konuşan AK Parti Pütürge Belediye Başkan aday adayı Mikail Sülük, Pütürge’nin geleceğinin parlak olduğunu ifade ederek, AK Parti iktidarında köylerin hizmet anlamında artık şehirlerle yarıştığını vurguladı. Sülük, “Benim aday olup olmamam hiç önemli değil! Ben veya bir başka arkadaşım olur, hiç fark etmez. Yeter ki; Pütürge Belediyesi’ni bu kez iktidarla buluşturalım. Hükümetten alacağımız hizmetleri kat kat arttıralım. Artık Pütürgeliler olarak kaderimizi kendimiz belirleyip bir ve bütün olalım. Çünkü geleceğimiz yerel seçimlerde vereceğimiz oylarda saklı” diye konuştu.

MİKAİL SÜLÜK’Ü AĞIRLAMAKTAN SON DERECE MEMNUN OLDUK
AK Parti Pütürge Belediye Başkan aday adayı Mikail Sülük’ü ağırlamaktan son derece memnun olduklarını bildiren Aliçeri Köyü sakinleri, her zaman destek verdikleri AK Parti’yi memleketlerinin, kendilerinin ve çocuklarının geleceği için yerel seçimlerde de sonuna kadar destekleyeceklerini beyan ettiler. Aday adayı Sülük, konuşmaların ardından Köy halkıyla birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.

HABER: Ferhat Canbey/ PÜTÜRGE/Malatya

 

Bir Cevap Yazın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Copyright © 2003-2014 Bölge Gazetesi Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kulanılamaz.
Portal Teması : Wptr.Co