Küçükçekmece’de Sokak İftarları Devam Ediyor

Küçükçekmece’de Sokak İftarları Devam Ediyor

İftar 3KÜÇÜKÇEKMECE’DE SOKAK İFTARLARI DEVAM EDİYOR

Küçükçekmece Belediyesi tarafından ‘Sokak iftarlarında buluşalım, bereketi paylaşalım’ sloganıyla düzenlenen iftar yemekleri ilçede tüm hızıyla devam ediyor.

Mareşal Fevzi Çakmak ve Söğütlüçeşme İlkokulu’nda kurulan sofralarda Fevzi Çakmak, Sultan Murat ve Söğütlüçeşme Mahallesi sakinleri biraraya geldi. İftar yemeğine Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay, Ak Parti İlçe Başkanı Temel Karadeniz, ünlü ilahiyatçı Ömer Döngeloğlu ve hayırseverler de katıldı.

YENİAY’DAN BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI

Geniş bir katılımla gerçekleştirilen iftar yemeğinde yaptığı selamlama konuşmasında mahallelinin Ramazan ayını tebrik eden Küçükçekmece Belediye Başkanı Aziz Yeniay, birlik ve beraberlik mesajı verdi. Paylaşmanın hazzına dikkat çeken Yeniay, ‘ Mevlaya ne kadar şükretsek azdır. Bizleri bir Ramazan ayında daha bu sofralarda buluşturdu. Allah birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Bizleri yalnız bırakmadığınız için teşekkür ederim. Yüce Allah önce Kadir Gecesi’ne sonra bayrama erişmeyi de nasip etsin.’ diye konuştu.

İlçede düzenlenen sokak iftarlarından oldukça memnun olduklarını ifade eden mahalle sakinleri de Başkan Yeniay’a teşekkür etti.

İftar yemeğinin ardından İlahiyatçı Ömer Döngeloğlu Söğütlüçeşme Yeşil Camii’ de ‘Zararlı Alışkanlıklar’, Doç. Dr. Mustafa Karataş’ta Fevzi Çakmak Camii’de ‘Kul ve Kamu Hakkı’ konulu vaaz verdi.

İftar

Bir Cevap Yazın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Copyright © 2003-2014 Bölge Gazetesi Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kulanılamaz.
Portal Teması : Wptr.Co