SANATÇI EKİN, 20. SANAT YILINI KUTLADI

SANATÇI EKİN, 20. SANAT YILINI KUTLADI

EKİN copyTürk Halk Müziği ve Özgün müzik sanatçısı Ekin sanat hayatının 20.yılını sevenleri ve sanatçı dostlarıyla Merter Green Park otel’de kutladı.
Sunuculuğunu ünlü manken, oyuncu Ece Pirim ve İlker Kurt’un üstlendiği Merter Green Park otel’de gerçekleşen gecenin organziasyonu ise Jen Ajans tarafından yapıldı..
Merter Green Park otelde gerçekleşen geceye basın ve medya dünyası yoğun ilgi gösterirken Sanatçılar Nil Burak, Seyyal Taner, Latif Doğan ve eşi Emel Dogan, Aydın Aydın, Hazal, İbrahim Erkal, Yağız, Siirtli Özkan gibi bir çok sanatçı Türkü ve şarkılarıyla konuklara müzik ziyafeti yaşattılar.
Birçok İşadamı, politikacı, sanatçı ve sanatçı dostlarının katıldığı gecede sanatçı Seyyal Taner dans eşliğinde söylediği şarkısıyla geceye damgasını vurdu.
Türk Halk Müziği ve Özgün müzik sanatçısı Ekin’in 20. sanat yılı kutlama gecesine Ünlü Yönetmen Gani Rüzgar Şavata, Oyuncu Metin Yıldız, Tv Programcısı ve Şair Songül Korkmaz’ın yanısıra Yapımcı Sevinç Gül Akdere katıldı.
Gecede, Sosyal Sorumluluk olgusuna verdiği desteklerden dolayı Umut Damlası Engelliler Derneği, Diyarbakır Amed Dernekler Federasyonu (Diyarfed), Marmara Bölgesi Diyarbakırlılar Kültür-Dayanışma Derneği, Kalite Ödülleri Derneği ve Uluslararası Engelliler Derneği tarafından 20.sanat yılı sebebiyle sanatçı Ekin’e çeşitli ödüller verildi. Ayrıca gecenin sonuna doğru Nihat Tanrıkulu’nun sunumuyla sanatçı Ekin’nin ilk müzik hayatına başladığı 20 yıllık sazı açık artırmayla 14 bin tl ye satıldı.. Bir çok dernek ve vakıftan çeşitli ödüller alan Ekin, sanatçı dostlarıyla birlikte 20.yıl pastasını kesti ve gece sona erdi…

HABER: Ferhat Canbey / İstanbul

 

 

Bir Cevap Yazın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Copyright © 2003-2014 Bölge Gazetesi Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kulanılamaz.
Portal Teması : Wptr.Co