Gani Rüzgar Şavata’nın Mutlu Günü

Gani Rüzgar Şavata’nın Mutlu Günü

Ünlü yönetmen Gani Rüzgar Şavata’nın Doktor kızı Aşhan  Şavata, Tuncay Okur ile Osmaniyede düzenlenen muhteşem bir düğün töreni ile evlendi.  Çiftin nikah şahitliğini  Yılmaz Güney’in kardeşi Yaşar Pütün, Sinema sanatçısı Yılmaz Köksal, Tuğba Özay, Aydın Aydın ve Ekin yaptı. Osmaniye Gala Tesisilerinde düzenlenen düğün töreni ile yeni bir hayata merhaba diyen Ayşe Şavata ve Tuncay Okur’un düğün törenine yakın akraba, dost ve arkadaşların yanı sıra, Sanatcılar Tuğba Özay, Aydın Aydın, Ekin, Ali Sultan, Siirtli Özkan, Sinema oyuncusu Yılmaz Köksal, Siyasetçiler, İşadamları, Sinema oyuncular ve bir çok sanatçı katıldı. Yönetmen Gani Rüzgar Şavata yaptığı kısa konuşmada düğüne katılan tüm davetlilere teşekkür etti.

DÜĞÜN EĞLENCESİ COŞKULU DEVAM ETTİ

Gelin ve damadın düğün salonuna gelmesinin ardından çalınan oyun havaları ve danslar ile davetliler uzun süre coşkulu bir şekilde eğlendi… Takı merasiminden önce düğünde İlk olarak sahne alan sanatçı Ekin’in okuduğu damat türküsü salondaki konukları coşturdu. Daha sonra Tuğba Özay’ı sahneye davet eden Türkücü Ekin, bazı şarkılarda birlikte düet yaptılar. İkili zaman zaman bazı şarkılarda dans edip şiirler okudular. Her zaman olduğu gibi güzelliğiyle tüm dikkatleri üzerine çeken sanatçı Tuğba Özay’la resim çektirmek isteyen misafirler birbiriyle yarıştı. Daha sonra Türk halk müziğinin sevilen sesi Aydın Aydın’ın sahneye çıkmasıyla hareketli türküler eşliğinde dahada hareketlenen konuklar uzun süre sahnede halah çekip eğlendiler. Bu arada pasta kesildi ve davetlilere ikram edildi. Yüzlerce davetlinin katıldığı düğün töreni gecenin geç saatlerine kadar devam etti. İstanbul’dan osmaniye’ye düğün töreni için gelen Sanatçılar Tuğba Özay, Aydın Aydın, Ekin, Ali Sultan ve Siirtli Özkan evlenen çiftlere hayat boyu mutluluklar dilediler.

HABER VE FOTOLAR: Ferhat Canbey / OSMANİYE

Bir Cevap Yazın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

74978e3b3f6e01292b82b4c8b5fff9db
Copyright © 2003-2014 Bölge Gazetesi Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz, kaynak gösterilmeden kulanılamaz.
Portal Teması : Wptr.Co