Salı , 29 Temmuz 2014

Aydın Aydın yarın akşam Batman’ı coşturacak

 TRT 6 Türkiye’nin bütün Güzelliklerini gözler önüne sermeye ve tanıtmaya devam ediyor. TRT 6’nın en çok beğenilen ve 3 yıldır büyük beğeniyle izlenen Sanatçı Aydın Aydın’ın hazırlayıp sunduğu “Çepik” programı (Yarın) Pazar günü akşam saat 21’de Hasankeyf Köprü Başından canlı olarak yayınlanacak.

ÜNLÜ SANATÇILAR KONUK OLACAK

Türk Halk Müziği sanatçısı Aydın Aydın’ın hazırlayıp sunduğu ve TRT 6’nın en çok izlenen Müzik eğlence programı “Çepik”in Batman’daki konukları Latif Doğan, Seyfi Doğanay ve kızı Eda Doğanay olacak.

MALİYE BAKANI VE MİLLETVEKİLERİDE KATILACAK

Yarın akşam TRT 6’da canlı olarak yayınlanacak olan programa sanatçıların yanı sıra Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Milletvekilleri, Bürokratlar, Sivil toplum Kuruluşları ve binlerce batmanlının katılması bekleniyor.

BATMANI HER YÖNÜYLE TANITACAKLAR

Çekimleri açık alanda gerçekleşecek olan Çepik programının organizasyon çalışmalarını Kültür İl Müdürlüğü üstlendi. Batman’a ciddi tanıtım imkanı sağlayan TRT 6 ve Kültür Müdürlüğüne teşekkür eden Batmanlılar programda hem ilimizin tanıtımı hem de eğlenme imkanı bulduklarını açıklayarak 4 haftadır yayınlanan programlardan dolayı yetkililere teşekkür ettiler.

 BU HAFTA BÜYÜK KATILAM BEKLİYORUZ

 10 hafta boyunca her Pazar Hasankeyf’te Çepik programını canlı olarak yayınlayacaklarını açıklayan Program sunucusu Sanatçı Aydın Aydın, tüm Batmanlıları programlarına davet ederek gösterilen ilgiden son derece memnun olduklarını ve bu haftaki konuklarının ünlü sanatçılar Latif Doğan, Seyfi Doğanay ve kızı Eda Doğanay olacağını söyledi… 3 yıldan bu yana alkışlarıyla bizlere destek veren ve dünyanın dört bir yanından bizleri izleyen insanlara teşekkür ediyorum diyen Sanatçı Aydın Aydın, “Bu haftaki Programımıza Sanatçılarımızın yanı sıra Maliye Bakanımız sayın Mehmet Şimşek, Sayın Milletvekillerimiz, Sayın Valimiz, Bürokratlarımız, Sivil toplum Kuruluşlarımız ve binlerce Batmanlının katılmasını bekliyoruz”dedi Sanatçı Aydın Aydın bu hafta daha büyük bir katılım beklediklerini açıkladı.

Haber: Ferhat Canbey

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>